«مژده لواسانی» به بچه های مردم می پیوندد

مژده لواسانی «چله عشق» را از کربلا به روی آنتن می برد
آذر ۹, ۱۳۹۴
دل‌نوشته ای برای شهید همت
اسفند ۱۷, ۱۳۹۴

مژده لواسانی که در کارنامه حرفه ای اش اجرا برای گروه نوجوان راتجربه کرده است و اصولا از دوران نوجوانی وارد عرصه اجرای حرفه ایی شده است فردا دوشنبه مهمان محیااسناوندی در بچه های مردم خواهد بود تا از سفر معنوی اخیرش و رسیدن به کربلا صحبت کند.

لواسانی که اربعین را در الحرمین گذرانده امروز به ایران باز میگردد و فردا مهمان بچه های مردم خواهد بود.

بچه های مردم در هفته آتی با حضور کارشناسان، هنرمندان، ورزشکاران جوان و نوجوان از هدف گزاری و رسیدن ها و نرسیدن هایشان میگویند.

مجتبی  احمدی  تهیه کننده و کارگردان هنری برنامه بچه های مردم در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت:این هفته به چالش نوجوان با خودش در خصوص هدف گزاری برای رسیدن و نرسیدن هایش خواهیم پرداخت و مصمم هستیم این مقوله مهم را در این گروه سنی در مصاف با خانواده جامعه و البته رویکرد نوجوان از آینده اش آسیب شناسی کنیم.
وی اظهارداشت: طی تحقیقات به عمل آمده گاهی نوجوانان به دلیل عدم شناخت از خود وتوانایی هایشان آنطور که باید انتخاب مسیر نمی کنند. پس زود خسته میشوند و زود پا پس می کشند.
گاهی این انتخاب مسیر بر مبنای حواشی زندگی نوجوان است نه استعداد ،خواسته و ….  گاهی رسیدن به هدف با خلل روبرو میشود ما در این برنامه از امید خواهیم گفت. گاهی نوجوان نمی داند بایستی به کجا برسد زود تر از زمان دست تسلیم بلند میکند. ما با مقصد نمایی صحییح این هفته به او خودش و امکانتش را یاداوری میکنیم. گاهی نوجوان زمان لازم را برای رسیدن به خود نمیدهد و گمان می برد بایستی زودتر از حد ممکن به خواسته اش برسد و سرخورده میشود ما با او از زمان رسیدن می گو ییم. گاهی نوجوان رسیده و از رسیدنش خبر ندارد ما با او از جایگاه فعلی اش  صحبت میکنیم  جایگاهی که از رسیدن او میگوید اما خودش خبر ندارد. در مرحله بعدی با خانواده ها از رسیدن نوجوان میگوییم. برخورد های موثر خانواده از نرسیدن های نوجوانی که به ریکاوری برای بازگشت نیاز دارد.

احمدی در پایان گفت: امیدوار هستیم در این هفته موضوع فوق را که یک اتفاق درونی برای نوجوان امروز ست  وکمتر آن را بیرونی میکند به بحث بنشیینیم.

در این هفته با حضور کارشناسان، روانشناسان حوزه کودک، نوجوانان موفق سعی داریم موضوع را کالبد شکافی شده با ارایه مثال به مخاطبمان تحویل دهیم.

برنامه بچه های مردم شنبه تا چهار شنبه حوالی ساعت شانزده به صورت یک روز درمیان دخترانه و پسرانه روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *