بازگشت مژده لواسانی به «کافه سوال»

مژده لواسانی
بیوگرافی
خرداد ۱, ۱۳۹۳
مجری «کافه سوال» با برنامه‌ای جدید بازمی‌گردد
آبان ۲۲, ۱۳۹۴

برنامه «کافه سوال» از امشب مجددا با اجرای مژده لواسانی از شبکه دو روی آنتن خواهد رفت.

برنامه «کافه سؤال» فصل نهم خود را با موضوع «ازدواج آسان و پایداری به آن» با اجرای مژده لواسانی روی آنتن شبکه دو می‌برد.

سهیل سلیمانی تهیه‌کننده برنامه با اعلام این خبر گفت: «کافه سوال» در فصل نهم خود که از سوم خرداد آغاز می شود، با اجرای مژده لواسانی به مبحث ازدواج می‌پردازد و در این برنامه سعی می‌شود تا به شرایطی که جوانان را علاقمند به این سنت پسندیده می‌کند، اشاره شود.

وی افزود: ژینوس آروند روانشناس به عنوان مهمان و حجت الاسلام سرلک به عنوان کارشناس مذهبی این برنامه درباره راه‌های پرداختن به ازدواج آسان و پایداری به آن گفتگو می‌کنند.

«کافه سوال» در فصل‌های گذشته خود با موضوعات عمل‌های زیبایی، شهرت، تجارت الکترونیک، شبکه‌های اجتماعی، آلودگی هوا، فرهنگ سازی در مقوله کارآفرینی، جراحی‌های ترمیمی کیفیت و قیمت سوخت روی آنتن رفت.

این برنامه از شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۱ از شبکه دو پخش می‌شود.

به گزارش مهر، از شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه بود که بدون اطلاع قبلی در ساعت پخش «کافه سوال» مخاطبان فرد دیگری را بر صندلی اجرای این برنامه دیدند؛ هومن ستوده که او هم هیچ توضیحی در خصوص حضورش ارائه نکرد و نامی از مجری پیشین برنامه نبرد. با پیگیری رسانه‌ها تهیه‌کننده برنامه اعلام کرد به خاطر مردانه بودن فضای قسمت‌های اخیر و پرداخت به موضوع قیمت سوخت، صرفا برای ۱۰ قسمت از مجری دیگری استفاده می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *